מוזמנים לעקוב אחרי Sbshoes במדיות

ברוך הבא לאתר www.sbshoes.co.il (להלן -“האתר”), אותו מפעילה חנות “Sport Bar”. האתר מהווה חנות וירטואלית לרכישה של ביגוד ונעלי ספורט ואופנה.

• על אחראיותו של המשתמש לקרוא בעיון את “תנאי השימוש באתר”. גלישה באתר ו/או ביצוע פעולות באתר, מהוות הסכמת המשתמש לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון. אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.

• sbshoes רשאית, על פי שיקול דעתה, להפסיק את פעילות האתר בכל עת וללא הודעה מראש.

• sbshoes שומרת לעצמה את הזכות לעדכן תנאי שימוש אלו, מעת לעת, לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך במסירת הודעה כלשהי מראש. תוקפו של שינוי תנאי השימוש יחל מרגע פרסומו באתר זה.

• האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.

תנאים לביצוע רכישה באתר

• המשתמש הינו בגיר (בן 18 ומעלה) או תאגיד המאוגד כדין לפי חוקי מדינת ישראל.

• המשתמש הנו בעל כרטיס אשראי ישראלי או בינלאומי תקף, שהונפק על ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי המוכרות, וחברת האשראי אישרה את ביצוע העסקה.

• המען אליו יש לספק את המוצרים הינו בישראל, ונמצא במפת החלוקה של רשות הדואר/חברת שליחויות.

• המשתמש הוא בעל תא דואר אלקטרוני פעיל ברשת האינטרנט.

הרכישה באתר

האתר מאפשר רכישת פריטים באופן קל, נח ומהיר. כדי לבצע הזמנה יש להיכנס ל”דף פריט”, לבחור מידה, לשים בעגלת קניות ולגשת לתשלום. במידה והשארת פרטים ליצירת קשר, נציגינו מתחייבים לחזור אליך בתוך 24 שעות מרגע קבלת הפניה.

לתשומת הלב, sbshoes רשאית לעדכן את דף הפריט מעת לעת, להוסיף או להחסיר פרטים, להסיר מוצרים שאזלו מן המלאי, להוסיף צבעים ו/או מידות וכן לעדכן ו/או לשנות את מחיר הפריט מעת לעת. מובהר כי התמונות באתר הן להמחשה בלבד, ייתכנו שינויים בין התמונות, לרבות הצבעים המופיעים בתמונות ופרטי https://chiefessays.net/ הפריטים ובין הפריטים בפועל. שינויים אילו נובעים, בין השאר, מן העובדה כי הפריטים מצולמים ומוצגים על גבי מסך מחשב. המחירים באתר כוללים מע”מ על-פי דין, אלא אם צוין אחרת במפורש. המחירים המוצגים לרכישה באתר בלבד ולא כוללים בדיקה ממוחשבת להתאמת נעליים.

בעת ביצוע ההזמנה יתבקש המשתמש למסור פרטים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי.לתשומת הלב, מטעמי זהירות פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים במערכת ומוקלדים ישירות אל תוך הקופה הרושמת. עסקת הרכישה תבוצע רק לאחר השלמת תהליך ההזמנה ולאחר שיתקבל אישור מאת חברת כרטיסי האשראי על ביצוע החיוב.

אספקת המוצרים

sbshoes מתייחבת לספק את המוצרים שנרכשו באמצעות טלפון/האתר לכתובת בישראל שיציין המשתמש בעת הזמנתו.

שירותי השילוח יהיו באמצעות חברת שליחויות ציטה.

דמי המשלוח יתווספו למחיר הפריטים המצוין באתר.

זמני האספקה של מוצרים הנמצאים במלאי הם לפי תנאים של חברת השילוח הנבחר על ידי המשתמש(עד 10 ימי עסקים). אספקתם של המוצרים שאינם נמצאים במלאי עלולה להתעכב, במידה ולא סופק מוצר שהוזמן בתוך 21 ימי עסקים, רשאי המשתמש לבטל עסקה ולקבל החזר תשלום במלואו כולל דמי משלוח.

במקרה של איחור או עיכוב הידועים מראש, נעשה את מירב המאמצים בכדי ליידע את המשתמש בדבר האיחור. sbshoes איננה אחראית לכל מעשה ו/או מחדל של חברת השילוח, לרבות איחור בביצוע האספקה.

משלוח לא תצא ללא מספר טלפון נייד בפרטים האישיים!

משלוחים והחזרות- עלויות

• שליח עד הבית- 20 ש”ח (עד 5 ימי עסקים בערים, 7 ימי עסקים בישובים וקיבוצים)

• איסוף עצמי מהחנות- חינם

החזרות:

שימו לב החלפה עם שליח עד הבית בחינם תתאפשר רק במקרה שברצונכם באותו מוצר אך מידה שונה.

• אם ברצונכם להחזיר את המוצר ההחזרה תתבצע אך ורק דרך דואר ישראל בחינם.

ביטול עסקה על ידי המשתמש

המשתמש רשאי לבטל את העסקה שביצע באתר בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 (להלן: “חוק הגנת הצרכן”) או לחילופין, להחליף את המוצר למוצר חלופי באותו סכום, או לקבל זיכוי כספי כל זאת במידה וההודעה נמסרה בתוך שעה מרגע השלמת ההזמנה, ולפני שהמוצר נשלח. את הודעת הביטול יש למסור בטלפון בלבד למספר 04-678-7617. בנסיבות אלו יהיה המשתמש זכאי להחזרת תשלום במלואו.

ביטול העסקה לאחר קבלת המוצר שלא עקב פגם ו/או אי התאמה הינו תוך 14 ימי עסקים מתאריך שליחת הפריט אל המשתמש בצירוף חשבונית ובתנאי שאריזתו לא נפגמה, תוויות לא הוסרו, המוצר תקין ולא נעשה בו כל שימוש. על המשתמש להחזיר את הפריט/ים לכתובת: יהושוע חנקין 14, עפולה לא יאוחר מ-14 ימים מיום שליחת הפריט אל המשתמש. במקרה של ביטול עסקה שלא עקב פגם ו/או אי התאמה רשאית sbshoes לגבות 5% ממחיר המוצר או 100 ש”ח הנמוך מבין השניים(במקרה של פגם לא יגבו דמי ביטול).

החזר כספי יבוצע לאחר השבת המוצר לחנות ”Sport Bar” בעפולה. מובהר כי במקרה של ביטול עסקה שלא עקב פגם ו/או אי התאמה לא יהא המשתמש זכאי להחזר בגין דמי המשלוח ששולמו על ידו (ככל ששולמו). ביטול העסקה כתוצאה מפגם ו/או אי התאמה בין המוצר ובין פרטיו כפי שמופיעים באתר – על המשתמש לבדוק את הפריט מייד עם קבלתו. במידה והפריט התקבל בידי המשתמש כשהוא פגום, או כאשר מפרט הפריט בפועל שונה מן המפרט שהוצג באתר, כי אז רשאי המשתמש לבטל את העסקה בתוך 14 יום מיום שליחת הפריט למשתמש. הביטול יבוצע באמצעות השבת המוצר לחנות Sport Bar בעפולה.

החזר כספי במקרה של ביטול עסקה יבוצע באמצעות זיכוי כרטיס האשראי שבו בוצעה העסקה בתוך 14 יום מקבלת הבקשה לביטול העסקה והפריט המוחזר. החלפת הפריט במוצר אחר כרוכה בדמי משלוח נוספים בהתאם לאופן השילוח הנבחר על ידי המשתמש.

המשתמש אינו רשאי לבטל עסקה בה נרכש פריט שהוזמן במיוחד עבור אותו משתמש. כמו כן, אין לבטל או להחזיר מוצרים כגון גרביים,

sbshoes רשאית לא לבטל עסקת רכישה של מוצרים שהוצאו במבצעי חיסול(מדובר במחלקות” נעליים במבצע, ביגוד במבצע).

ביטול עסקה על ידי sbshoes

• sbshoes רשאית לבטל עסקה במקרה וחלה טעות ברורה במחיר המוצר או בתיאורו.

• במקרה שהמוצר אזל מהמלאי.

• במקרה שבו נעשתה פעולה בניגוד לתקנון.

• במקרה שהמשתמש ביצע מעשה בלתי חוקי ו/או מסר פרטים שגויים

• במקרה של כוח עליון, פעולות מלחמה, איבה או טרור המונעים את המשך המכירה, ביצועה או השתתפות במכירה באופן תקין.

• בוטלה מכירה כאמור sbshoes לא תהיה אחראית ולא תישא, בכל מקרה, בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר ו/או השרות אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.

אבטחה ופרטיות

sbshoes ו/או מי מטעמה נוקטים באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר על סודיות המידע. פרטיו האישים של המשתמש (שם, דואר אלקטרוני וכדומה), יישמרו במאגר המידע של sbshoes ואחת ממטרותיו היא דיוור ישיר. להסרה, יש לפנות בכתב לשירות הלקוחות של sbshoes במייל info@sbshoes.co.il . ביצוע ההסרה עשוי לארוך עד 14 ימי עבודה מיום קבלת הפנייה.אתר sbshoes הינו אתר מאובטח, כלומר, הנתונים אשר יוזנו למערכת על ידי לקוחות בעת ההרשמה ו/או הגלישה ו/או הרכישה, יישארו חסויים ומאובטחים. על מנת להגן על סודיות המידע, פועלת sbshoes באמצעות פרוטוקול לסחר אלקטרוני(SSL- Secure Socket Layer) משמש להצפנת נתונים מרגע קבלתם במערכת ועד להעברתם למערכת אתר sbshoes. ויודגש; פרטי כרטיסי האשראי של המשתמשים המבצעים פעולות באתר אינם נשמרים כלל במערכות sbshoes מאחר sbshoes נעזרת בחברה חיצונית לצורך סליקת כרטיסי האשראי. מובהר כי מאחר ומדובר בביצוע examples of narrative essays פעולות בסביבה מקוונת, אין באפשרותה של sbshoes להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות ועל כן, אם יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר שמור בידי sbshoes ו/או להשתמש בו לרעה, לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי sbshoes. כמו כן, במקרים הנובעים מכוח עליון, sbshoes לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם למשתמש או למי מטעמו, אם מידע כלשהו שמסר יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה. sbshoes מתחייבת כי לא תעשה שימוש בפרטי המשתמשים הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה באתר, וכן, לצורך שמירת קשר עם המשתמש. sbshoes מצהירה ומתחייבת שלא להעביר פרטים ומידע לצד שלישי למעט מקרים בהם המשתמש ביצע מעשה או מחדל הפוגעים ו/או העלולים לפגוע sbshoes ו/או בצדדים שלישיים כלשהם, המשתמש עשה שימוש בשירותי sbshoes לביצוע מעשה בלתי חוקי, אם התקבל בידי sbshoesס צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי המשתמש לצד שלישי וכן בכל מחלוקת או הליך משפטי. כמו כן, sbshoes תוכל להשתמש בפרטיו האישיים של המשתמש, ללא זיהוי המשתמש הספציפי, לצורך ניתוח מידע סטטיסטי והצגתו ו/או מסירתו לגורמים אחרים.

אחריות על מוצרים

• sbshoes איננה יצרנית של המוצרים הניתנים לרכישה באתר.

• sbshoes הינה משווקת של מוצרים מקוריים המסופקים על ידי יבואנים בארץ. האחריות הבלעדית למוצרים ולאיכותם או טיבם כולל הוראות הפעלה אם קיימים חלה על היצרנים בלבד. sbshoes מתחייבת לקבל מוצר ולהעבירו ליבואן/יצרן להמשך הטיפול. במידה והוחלט על תיקון, sbshoes רשאית לגבות מהמשתמש דמי תיקון בהתאם לדרישה על ידי הגוף המתקן.

• לא ניתן לדרוש שירות/אחריות למוצר ללא הצגת חשבונית בה רואים במפורש תאריך הרכישה.

• אחריות על המוצרים ממחלקות המבצעים הינה 30 יום בלבד(מדובר במחלקות ”נעליים במבצע, ביגוד במבצע).

• אחריות על המוצרים ממחלקות אחרות(לא מבצעים) הינה בהתאם להוראות היצרן/יבואן.

אחריות, זכויות יוצרים וקניין רוחני

• כל המידע המופיע באתר והתוכנה העומדת בבסיסו, מוצע לציבור כמו שהוא (As Is). אמנם, נתכוונה sbshoes כי המידע יהיה נכון ומדויק, ואולם יתכן והמידע אינו שלם ולחליפין יתכן ונפלו טעויות טכניות או אחרות במידע. למרות האמור לעיל, sbshoes בודקת את המידע המוצג באתר, לרבות המפרטים ומחירי המוצרים, בנסיבות בהן יתגלה לsbshoes, כי נפלה טעות במידע המוצג באתר, תתקן את הטעות באופן מיידי. sbshoes אינה אחראית לאי דיוקים, או לטעויות שנפלו ביחס למידע, במקרים בהם נקטה בכל האמצעים בכדי למנוע טעויות אלו. sbshoes מבהירה בזאת שהמידע הכלול באתר הינו למטרות כלליות ואינפורמטיביות בלבד ואינו מהווה המלצה ו/או חוות דעת ו/או הצעה לרכישת מוצר כלשהו או למתן שירות כלשהו, ועל כן מודע המשתמש ומסכים לכך שכל הסתמכות על הצהרות, הבעות עמדה, עצות או כל מידע אחר המוצג באתר נעשה לפי שיקול דעתו של המשתמש ובאחריותו הבלעדית. יתכן וחלק מהמידע מקורו מצדדים שלישיים, ועל כן מובן של sbshoes אין כל אחריות בגין מידע מעין זה, ואין sbshoes ערבה למידת הדיוק של מידע זה. יחד עם זאת, מפעילי האתר ינקטו בכל האמצעים מול הספקים בכדי לפתור תלונות צרכנים.

• כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים בקשר לאתר הם של sbshoes. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק ולתרגם מידע כלשהו מן האתר (לרבות סימני מסחר, תמונות, טקסטים וכד’)

X